admin
04-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA W PIEKARNII
technik technologii żywności - produkcja piekarsko-ciastkarska

Mrozowa 27, 30-969 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Nadzór i pomoc przy produkcji piekarniczej, współpraca z kierownikiem piekarni (okresowe zastępstwa), w razie potrzeb prace przy komputerze. Praca w godz. 6-14 (jeden tydzień w miesiącu zmiana nocna w godz. 22-6).

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 3 630 PLN
Wynagrodzenie ok. 3500 - 3630 zł brutto (2500 - 2600 zł netto)

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, gastronomiczne
uprawanienia: książeczka sanepid","obsługa komputera
zawód: Technik technologii żywności - produkcja piekarsko-ciastkarska
Inne wymagania: Wykształcenie średnie spożywcze/gastronomiczne (preferowane piekarstwo), mile widziane doświadczenie

Dane Pracodawcy
HALAGARDA SPÓŁKA JAWNA
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Mrozowa 27

tel.
email:halagarda@poczta.onet.pl
www.halagarda.com.pl