admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA UTRZYMANIA RUCHU DS. MECHANICZNYCH -INOWROCŁAW/JANIKOWO (NR 0508)
inżynier mechanik - maszyny i urządzenia przemysłowe

Fabryczna 4, 88-101 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
zarządzanie utrzymaniem ruchu i remontów w ramach branży mechanicznej w powierzonym obszarze-organizowanie oraz koordynowanie całokształtu prac w celu zapewnienia realizacji zadań planowych; planowanie zadań i kosztów w obszarze utrzymania ruchu i remontów; podejmowanie działań naprawczych i korygujących wynikających z funkcjonowania systemu jakości, a także w przypadkach stwiedzonych niezgodności; opracowywanie planów remontów instalacji technologicznych, urządzeń technicznych oraz innych obiektów dla instalacji będących w zakresie obowiązków w zgodności z obowiązującymi przepisami; zapewnienie sprawności aparatów, urządzeń i instalacji oraz ich ciągłości produkcyjno-ruchowej z zapewnieniem bezpieczeństwa eksploatacyjnego i bezpieczeństwa obsługi; nadzorowanie realizaji zadań i ich rozliczania dla powierzonego obszaru; stosowanie i ciągłe doskonalenie rozwiązań przyjętych w ramach wdrożonych i wdrażanych w firmie systemów zarządzania

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży przemysłowej; mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym; umiejętność radzenia sobie z presją czasu i wielozadaniowością; dobra organizacja pracy, terminowść, skrupulatność

Dane Pracodawcy
CIECH Soda Polska s.a.
Polska
kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Inowrocław Fabryczna 4

tel.
email:rekrutacja.csp@ciechgroup.com