admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA
technik informatyk*

Kilińskiego 42, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
umowa od kwietnia do czerwca 2019 r. z możliwością przedłużenia; godziny pracy: 7.15- 15.15; Szczegółowe informacje http://slupsk.szkolapolicji.gov.pl/sps/oferty-pracy

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: Niezbędne jest posiadanie wykształcenia o kierunku informatycznym lub pokrewnym i doświadczenie zgodne z zakresem
zadań na stanowisku. W przypadku wykształcenia wyższego wymagany staż pracy wynosi min. 1 rok. Celem uzyskania
pełnej kwoty wynagrodzenia brutto należy do kwoty 2744 zł doliczyć 5-20% wysokości wynagrodzenia zasadniczego, tj. 2240 zł (w zależności od ilości lat pracy) .
staż pracy ogółem: lata: 3

Dane Pracodawcy
Szkoła Policji w Słupsku
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Kilińskiego 42

tel.598417511
email:spslupsk@spslupsk.policja.gov.pl

Telefon: 598417511