admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA
pozostali specjaliści w zakresie rolnictwa, leśnictwa i pokrewni

KOZIELSKA 14a, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
doradztwo rolnicze, organizacja szkoleń, udzielanie pomocy rolnikom, mieszkańcom obszarów wiejskich, w zakresie sporządzania wniosków i planów

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN

Opis

Wymagania
uprawanienia: PRAWO JAZDY KAT. B
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wyk. wyższe rolnicze, prawo jazdy kat. B, dysponowanie własnym samochodem
Praca od pn-pt w godz. od 7:30 - 15:30

Dane Pracodawcy
Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle KOZIELSKA 14a

tel.77 443 71 08, 77 443 71 00, 77 443 71 10
email:jan.wroblewski@oodr.pl
www.oodr.pl

Telefon: 77 443 71 08, 77 443 71 00, 77