admin
10-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA/INŻYNIER JAKOŚCI
pozostali inżynierowie gdzie indziej niesklasyfikowani

Mostowa 1, 59-700 Bolesławiec, powiat: bolesławiecki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
Opracowanie i aktualizacja dokumentacji systemowej, prowadzenie analiz po reklamacyjnych, tłumaczenie odpowiedzi reklamacyjnych do klienta, nadzór nad działaniami w LOP, prowadzenie analiz jakościowych, nadzór nad urządzeniami pomiarowymi, prowadzenie statystyk

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 500 PLN
Brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne","wyższe (w tym licencjat), techniczne
Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, staż pracy 2 lata na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej (mile widziany), znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i w piśmie, obsługa komputera, znajomość narzędzi jakości (FMEA, SPC, Control Plan, 5Why), znajomość norm jakości (w tym ISO TS 16949)
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
BADER Polska Spółka z o.o.
Polska
dolnośląskie
bolesławiecki
Bolesławiec
Bolesławiec Mostowa 1

tel.75 734 66 28

Telefon: 75 734 66 28