admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
pozostali specjaliści do spraw zarządzania i organizacji

Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
w ramach obowiązków służbowych pracownik będzie sporzadzał SIWZ, ogłoszenia do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, opracowywanie SIWZ oraz innej dokumnetacji przetargowej, zamieszczanie ogłoszeń o zamówniu w Biuletynie Zamówień Publicznych (BZP) lub przekazanie ogłoszenia Urzędowi Oficjalnych Publikacji Wspólnot Europejskich celem opublikowania w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, przesyłanie zaproszeń do składania ofert lub do udziału w negocjacjach, zamieszczanie ogłoszeń o zamówieniach w siedzibie zamawiającego (na tablicy ogłoszeń) oraz na stronie internetowej, opracowywanie i zamieszczanie odpowiedzi na zapytania oraz modyfikacji SIWZ na stronie internetowej zamawiającego, udział w pracach komisji przetargowej, przestrzeganie terminów ustawowych wynikających z obowiązujących przepisow, prowadzenie dokumentacji postępowania w sposób chronologiczny i gwarantujący nienaruszalność dokumentów
zatrudnienie na umowe o pracę na okres próbny, praca jednozmianowa
oferta dostępna w sali E

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
wynagrodzenie zasadnicze + 10% premii regulaminowej + wysługa lat

Opis

Wymagania
zawód: Analityk finansowy
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: OBSŁUGA KOMPUTERA
Inne wymagania: wykształcenie wyższe, preferowany kierunek administracja, co najmniej 4 lata stazu pracy w zamówieniach publicznych, dobra znajomość obsługi komputera - środowisko Windows, pakietów biurowych typu Word, Excel, Power Point, umiejętność pracy zespołowej, umiejętność podejmowania samodzielnie odpowiedzilanych decyzji, umiejętność analizy zadań, dyspozycyjność, zdyscyplinowanie, terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań
staż pracy ogółem: lata: 4

Dane Pracodawcy
4 REGIONALNA BAZA LOGISTYCZNA
Polska
dolnośląskie
m. Wrocław
Wrocław
Wrocław Pretficza 28

tel.261-651-055

Telefon: 261-651-055