admin
06-12-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ
pracownik działu logistyki

Miejsce Pracy
-, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie: techniczne/ wyższe; doświadczenie: brak wymagań; prawo jazdy kat. B; zakres obowiązków: weryfikacja dostawców i wybór najbardziej optymalnych rozwiązań, wysyłanie zamówień, negocjowanie cen i warunków z dostawcami, planowanie dostaw materiałów na budowę, biegła obsługa komputera, w tym MS Office i urządzeń biurowych,kontrola obiegu dokumentacji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B","Obsługa komputera
zawód: Pracownik działu logistyki

Dane Pracodawcy
PHU "MATEO" Wójcicki Zbigniew
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice -

tel.512 204 376

Telefon: 512 204 376