admin
13-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. WSPARCIA INFORMATYCZNEGO
pozostali technicy wsparcia informatycznego i technicznego

CHEŁMSKA 14, 21-070 Cyców, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Obowiązki:
adminuistracja syst. informatycznymi oraz zapewnienie ich sprawnego działalnia, obsługa zgłoszeń użytkowników syst. informat., aktualizacja i odpowiedzialnośc tech. za str. internetową Banku

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne, kierunek: informatyka lub matematyka
uprawanienia: umiejętność pracy z komputerem - znajomość pakietu Office","Prawo jazdy kategorii B
Inne wymagania: Wymagane praktyczne doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi

Dane Pracodawcy
BANK SPÓŁDZIELCZY w Cycowie
Polska
lubelskie
łęczyński
Cyców
Cyców CHEŁMSKA 14

tel.82 5677390
email:sekretariat@bscycow.pl

Telefon: 82 5677390