admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. TECHNICZNYCH
inspektor budowlany

Robotnicza 246, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Nadzór wykonawstwa w zakresie robót instalacji hydrauliczno, sanitarno gazowej i C.O.
Praca I zmianowa pn. 7-16/ wt.- czw. 7-15/ pt. 7-14
Wynagrodzenie od 2500zł

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
uprawanienia: uprawnienia budowlane w zakresie sieci i instalacji sanitarnej i co
Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie kierunkowe. Praktyka w zawodzie, uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych, hydraulicznych, gazowych i C.O.

Dane Pracodawcy
Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKRZEWO
Polska
warmińsko-mazurskie
m. Elbląg
Elbląg
Elbląg Robotnicza 246

tel.552356902 w.225
email:sekretariat@zakrzewo.elblag.pl

Telefon: 552356902 w.225