admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY REKLAM W CZASOPIŚMIE DAYu0026NIGHT
pozostali specjaliści do spraw reklamy i marketingu

UŁANÓW 4A, 35-308 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Obowiązki:
DAYu0026NIGHT TO RZESZOWSKI MAGAZYN LIFESTYLE’OWY, KTÓRY JAKO MARKA NA RZESZOWSKIEJ MAPIE DZIAŁA JUŻ OD DZIEWIĘCIU LAT. CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO NASZEGO ZESPOŁU? POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO: SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY REKLAM.

OFERUJEMY PRACĘ NA SAMODZIELNYM STANOWISKU W KREATYWNYM ZESPOLE. ZAKRES OBOWIĄZKÓW TO GŁÓWNIE AKTYWNE POZYSKIWANIE KLIENTA, SPRZEDAŻ POWIERZCHNI REKLAMOWYCH ORAZ USŁUG MARKETINGOWYCH.

PROSIMY O PRZESŁANIE CV ORAZ LISTU MOTYWACYJNEGO NA ADRES: REKRUTACJA@DAYANDNIGHT.PL Z DOPISKIEM: REKRUTACJA W TYTULE. NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 15 LUTEGO 2018 R.

Oferujemy:
Nie dotyczy

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Dane Pracodawcy
"MEDIA SHOW" ROBERT WRÓBEL
Polska
podkarpackie
m. Rzeszów
Rzeszów
Rzeszów UŁANÓW 4A

tel.
email:rekrutacja@dayandnight.pl