admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
specjalista do spraw sprzedaży

Sienkiewicza 42, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Obowiązki:

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy
uprawanienia: prawo jazdy kat B
Inne wymagania: Umiejętność 1 : Znajomość sprzętu IT
Inne : Doświadczenie na podobnym stanowisku, chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności, samodzielność na powierzonym stanowisku, chęć podejmowania nowych wyzwań zawodowych, otwartość na wiedzę i nowe umiejętności, dyspozycyjność
oraz umiejętność efektywnej pracy w zespole

Dane Pracodawcy
SYSTEM DATA SP. Z O.O.
Polska
podkarpackie
mielecki
Mielec
Mielec Sienkiewicza 42

tel.
email:rekrutacja@systemdata.pl