admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY
pracownik biura podróży

Miejsce Pracy
Piotrkowska 92, 90-103 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Obowiązki:
Adekwatne do stanowiska

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 2 300 - 3 200 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: znajomośc ofert wiodacych organizatorów, systemów rezerwacyjnych (turystyka, bilety lotnicze, ubezpieczenie), doświadczenie w pracy w biurze podróży","obsługa pakietu biurowego MS OFFICE","cierpliwość i wytrwałość w dążeniu do celu; zaangażowanie; pozytywne nastawienie i chęć rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, kursach branżowych i wyjazdach studyjnych; dyspozycyjność i samodzielność w działaniu; umiejętność radzenia sobie ze stresem; komunikatywność i umiejętność pracy w zespole","wysoka kultura osobista","znajomość geografii Europy i Świata","nienaganna precyzja","samodzielność i odpowiedzialność
","komunikatywność
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Konsorcjum Polskich Biur Podróży Sp. z o.o.
Polska
łódzkie
m. Łódź
Łódź
Łódź Piotrkowska 92

tel.(42) 636-98-38
email:rezerwujwakacje@com.pl
www.konsorcjum.com.pl

Telefon: (42) 636-98-38