admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (J. SŁOWACKI) WARSZAWA LUB ZDALNIE K/M
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Miejsce Pracy
01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: słowacki, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Wykształcenie średnie ogólnokształcące; znajomość języka słowackiego na poziomie C1-warunek konieczny w przypadku braku znajomości j. polskiego wymagana znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2; mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub sprzedażą; wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne; doskonała organizacja czasu własnej pracy; samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów; motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania. Zakres obowiązków: bieżąca obsługa klientów z rynku słowackiego; kontakt z klientami z rynku słowackiego oraz sprzedaż produktów; promowanie produktów; dbanie o relację z klientami; kształtowanie dobrego wizerunku firmy; pełnienie funkcji doradczej w kwestii dopasowania produktów do indywidualnych potrzeb; administracja i praca z wewnętrznym systemem. Pracodawca oferuje: atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy; pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover); system szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży; nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań; możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, który dobrze znasz; elastyczne godziny pracy; pracę stacjonarną w biurze w Warszawie lub home office; możliwość wsparcia przy relokacji. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref. SP/SK/2017

Dane Pracodawcy
HR SYSTEMS Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa

tel.
email:rekrutacja@hrsystems.pl