admin
30-10-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTA (J. LITEWSKI )-WARSZAWA LUB PRACA ZDALNA K/M
pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)

Ciołka 12/317A, 01-402 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Obowiązki:
jw.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi klienta

Opis

Wymagania
zawód: Pracownik centrum obsługi telefonicznej (pracownik call center)
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
języki: litewski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
Inne wymagania: Wykształcenie: min.średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedży/obsłudze klienta, biegła znajomosć języka litewskiego, Doradca Klienta ds. Sprzedaży i Obsługi (język litewski)-Warszawa lub praca zdalna Nr Ref.: SP/LT/2017 Zadania: Kompleksowa obsługa klientów w języku rumuńskim: przyjmowanie, realizacja i aktualizacja zamówień Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji Administrowanie logistyczną obsługą zamówień Dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania: Znajomość języka litewskiego na poziomie C1 Komunikatywność, poprawność i płynność językowa Profesjonalizm w kontakcie telefonicznym z klientem Swobodne posługiwanie się komputerem Sumienność, odpowiedzialność, poczucie humoru Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy Elastyczne godziny pracy Możliwość pracy stacjonarnej lub pracy zdalnej w systemie home office Pakiet szkoleń Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy Dodatkowe benefity: opiekę medyczną, kartę Multisport (po 3 miesiącach współpracy) Możliwość wsparcia przy relokacji Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez wymagania proszone są o przesłanie CV na adres: rekrutacja@hrsystems.pl z podaniem w tytule wiadomości nr ref. SP/LT/2017

Dane Pracodawcy
HR SYSTEMS sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
m.st. Warszawa
M.st. Warszawa
Warszawa Ciołka 12

tel.
email:rekrutacja@hrsystems.pl