admin
12-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY I MARKETINGU
technik prac biurowych*

Rynek 11, 05-082 Stare Babice, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Obowiązki:
Utrzymanie kontraktów zawartych i ich obsługa, pozyskiwanie nowych obszarów sprzedaży.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Dni pracy: poniedziałek-piątek
Godziny pracy: 8:30-16:30 (lub do ustalenia)

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
języki: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
uprawanienia: umiejętności inżynierskie lub humanistyczne
języki: niemiecki
Inne wymagania: Dni pracy: poniedziałek-piątek
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
LB RAIL SYSTEMS Sp. z o.o.
Polska
mazowieckie
warszawski zachodni
Stare Babice
Stare Babice Rynek 11

tel.792-007-504
email:praca@railsystems.pl

Telefon: 792-007-504