admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I KSIĘGOWOŚCI ORAZ KADR
pozostali pracownicy do spraw rachunkowości i księgowości

Zamiejska 13, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
Ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo - księgowym oraz właściwych rejestrach.
Nadzór nad obiegiem dokumentacji finansowo - ekonomicznej.
Wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacji należności.
Bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami.
Samodzielne prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami, w tym ewidencji przelewów w systemie bankowym.
Przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca.
Archiwizowanie dokumentacji finansowej.
Współpraca z księgowością zewnętrzną oraz prawnikiem.
Prowadzenie kadr.
Okres próbny 3 m-ce. Godz. pracy 7-15.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: obsługa komputera i pakietów oprogramowania biurowego MS Office( Word, Excel)","Kadry i płace z modułem obsługi biura i elementami księgowości.","dokładność, odpowiedzialność
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
P.P.H.TRIO-SKORPION E.A.MIELEWCZYK
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Zamiejska 13

tel.530990064
email:TRIO.SLUPSK.REKRUTACJA@GMAIL.COM

Telefon: 530990064