admin
19-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. REKRUTACJI PRACOWNIKÓW I SPRAW OSOBOWYCH (NR 8793)
pracownik do spraw osobowych

Fordońska 199, 85-739 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
prowadzenie rekrutacji, dokumentacji i akt osobowych pracowników zagranicznych, organizacja spotkań z klientami z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Armenii, Mołdawii

umowa zlecenie-wynagrodzenie 2100 zł

Opis

Wymagania
zawód: Pracownik do spraw osobowych (wymagany staż - lata: 2)","Specjalista do spraw rekrutacji pracowników (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: rosyjski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły","ukraiński, w mowie - biegły, w piśmie - biegły
uprawanienia: Komputer - obsługa programu Excel
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
NEW WORK PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Fordońska 199

tel.