admin
15-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. OFEROWANIA I KOSZTORYSOWANIA ROBÓT INŻYNIERYJNYCH I SIECI SANITARNYCH.

kosztorysant budowlany

Złota Góra 19a, 37-550 Radymno, powiat: jarosławski, woj: podkarpackie

Obowiązki:
Analizowanie dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty, wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców branżowych, sporządzanie zestawień, analiza otrzymanych ofert, udział w negocjacjach techniczno - handlowych.

Zdolności analityczne i negocjacyjn,
znajomość programu do harmonogramowania
i kosztorysowania.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony

Opis

Wymagania
uprawanienia: znajomość programów kosztorysowych (branża budowlana, elektryczna)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Zdolności analityczne i negocjacyjne,
znajomośc programu do harmonogramowania.

Dane Pracodawcy
GEO Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Polska
podkarpackie
jarosławski
Radymno
Radymno Złota Góra 19a

tel.166284000
email:KADRY@GEO-RADYMNO.PL

Telefon: 166284000