admin
05-03-19 0 Odsłon


Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA
specjalista ochrony środowiska

Miejsce Pracy
Ceglana 4, 40-514 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Przygotowywanie wniosków na zbieranie, przetwarzanie odpadów, pozwoleń na emisję do powietrza, operaty wodno-prawne. Przygotowywanie sprawozdań środowiskowych. Prowadzenie ewidencji. Kontakt z klientami w trakcie postępowań i kontroli.
- Wynagrodzenie: 3500 - 3900 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 8:00-16:00. Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność przygotowywania wniosków o wydanie decyzji środowiskowych. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym B1 w mowie i piśmie lub języka niemieckiego w stopniu średnio zaawansowanym B1 w mowie i piśmie. Kontakt telefoniczny (Tel.: 503-342-759) w godzinach 9:00-14:00 lub e-mail: ewelina.michalik@amber-eco.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 3 900 PLN
Wynagrodzenie: 3500 - 3900 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis


Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Ochrona środowiska
języki: niemiecki
Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność przygotowywania wniosków o wydanie decyzji środowiskowych. Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu średnio zaawansowanym B1 w mowie i piśmie lub języka niemieckiego w stopniu średnio zaawansowanym B1 w mowie i piśmie.

Dane Pracodawcy
"AMBER ECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice Ceglana 4

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.503-342-759
email:ewelina.michalik@amber-eco.pl
www.ambereco.pl

Telefon: 503-342-759

QR code

Inne oferty pracy:

BuyCoinNow

miracle telecom


Donate Bitcoin

Kategorie

Strona główna - Oferty Pracy

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV