admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. MARKETINGU
specjalista do spraw marketingu i handlu

82-340 Kadyny 18, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Obowiązki:
Specjalista ds. Marketingu- Kadyny Folwark Hotel u0026SPA . Wynagrodzenie od 2500 netto

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Inne wymagania: Wymagane: wykształcenie minimum średnie oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Doświadczenie w doświadczenie w organizacji imprez grupowych: wesela, komunie, itp.obsługa strony internetowej, Znajomość MS Office- Excel.

Dane Pracodawcy
Kadyny Folwark Hotel u0026 SPA Marian Kaczmarek
Polska
warmińsko-mazurskie
elbląski
Tolkmicko
Kadyny 18

tel.600 697 245
email:rezerwacja@kadyny.com.pl

Telefon: 600 697 245