Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS MARKETINGU I HANDLU
specjalista do spraw marketingu i handlu

Miejsce Pracy
1 Maja 48, 16-424 Filipów, powiat: suwalski, woj: podlaskie

Obowiązki:
Organizowanie i doskonalenie procesu sprzedaży. Planowanie i wdrażanie nowych metod i strategii promocji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie do uzgodnienia w siedzibie Spółdzielni.

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat.B
zawód: Specjalista do spraw marketingu i handlu (wymagany staż - lata: 5)

Dane Pracodawcy
SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA "ROSPUDA" W FILIPOWIE
Polska
podlaskie
suwalski
Filipów
Filipów 1 Maja 48

tel.87569019

Telefon: 87569019