admin
06-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. KONTROLI JAKOŚCI
specjalista kontroli jakości

POŁUDNIOWA 2, 82-500 Kwidzyn, powiat: kwidzyński, woj: pomorskie

Obowiązki:
przyjmowanie oraz odpowiadanie na zgłoszenia reklamacyjne, kontakt z Klientem indywidualnym, nadzór nad zatwierdzaniem projektów opakowań przeznaczonych do żywności wg obowiązującego prawa, opracowywanie dokumentów dotyczących jakości w obszarze produkcji, prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową, rekontrole wyrobu gotowego, monitorowanie obiektu zgodne z wytycznymi GHP/GMP, prowadzenie audytów wewnętrznych itd.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
brutto

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
uprawanienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych
Inne wymagania: znajomość systemów zarzadzania jakością w szczególności HACCP, znajomość standardów BRC IFS, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

WARMIŃSKIE ZAKŁADY PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO SP. Z O.O. KWIDZYN
Polska
pomorskie
kwidzyński
Kwidzyn
Kwidzyn POŁUDNIOWA 2

tel.502 052 426
email:beata.zawitowska@wzpow.com.pl

>http://www.warzywakwidzyn.pl

Telefon: 502 052 426