admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH
specjalista do spraw kadr

Klasztorna 10, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu policealnej lub pomaturalnej szkoły ekonomicznej oraz posiadanie co najmniej 5 letniej praktyki w prowadzeniu administracji kadrowo-płacowej,
- biegła znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, opodatkowania osób fizycznych, zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń, zagadnień płacowych i administracji kadrowej oraz wszelkich aktualnie obowiązujących przepisów w tym zakresie,
- biegła obsługa komputera,
- znajomość programu kadry i płace oraz Płatnik,
- samodzielność w pracy i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy w zespole, sumienność, rzetelność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania

Dane Pracodawcy
CENTRUM ZDROWIA Sp. z o.o.
Polska
śląskie
raciborski
Racibórz
Racibórz Klasztorna 10

tel.32 415 47 84

Telefon: 32 415 47 84