admin
15-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC ORAZ KSIĘGOWOŚCI
specjalista do spraw kadr

Zachodnia, 30-350 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Obowiązki:
Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, przebiegiem i ustawaniem zatrudnienia oraz umów cywilnoprawnych pracowników, prowadzenie ewidencji czasu pracy (listy obecności, urlopy, zwolnienia), zakładanie i prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy, obsługa systemu kadrowo - płacowego, przygotowywanie dokumentów płacowych, naliczanie wynagrodzeń, obliczanie miesięcznych zobowiązań podatkowych z tyt. PIT-4, sporządzanie sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych, sporządzanie DRA i innych dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS, sporządzanie dokumentów Rp-7 do ZUS, wystawianie zaświadczeń dla pracowników, monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP, ubieganie się o różne formy wsparcia z Urzędu Pracy na zatrudnianie pracowników, bieżąca obsługa księgowa spółki w ramach wewnętrzengo zespołu księgowego, prowadzenie ewidencji środków trwałych, uczestniczenie w sporządzaniu raportów i sprawozdań finansowych, księgowanie wyciągów bankowych, faktur, rodzielników kosztowych i płac.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Inne wymagania: Wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne, ekonomiczne lub prawne), min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale księgowości, praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, samodzielność i umiejętność organizacji pracy, znajomość ustawy o rachunkowości, przepisów podatkowych (PDOP, VAT), mile widziana znajomość programu kadrowo - płacowego, znajomość programu PŁATNIK, umiejętność pracy z systemami informatycznymi, biegła obsługa komputera, Ms Office, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
LIGA PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
małopolskie
m. Kraków
Kraków
Kraków Zachodnia

tel.731 661 252
email:office.liga.pl@gmail.com
www.pl

Telefon: 731 661 252