admin
05-03-19 0 Odsłon


Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH
przedstawiciel handlowy

Miejsce Pracy
40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- FOL-KAR Sp. z o.o. wiodący producent opakowań foliowych LDPE/MDPE/HDPE, współpracująca z globalnymi firmami z branży AGD, FMCG, Automotive poszukuje osoby do zespołu sprzedażowego na ternie województwa śląskiego, łódzkiego i opolskiego specjalistkę/y ds. handlu.
- Zadania:
Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych ze zdobytymi kontrahentami,
Opracowywanie i wysyłanie ofert handlowych.
- Oferujemy:
Stabilne warunki zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, motywacyjne warunki zatrudnieniam, duża samodzielność w działaniu.
- Praca na terenie woj. śląskiego, opolskiego, łódzkiego.
- Wynagrodzenie: od 2500 zl brutto + prowizja. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca: 8:00-16:00. Wymagania: wykształcenie minimum średnie (kierunek dowolny). Wymagane minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku. Mile widziane doświadczenie w branży opakowań. Wymagana umiejętność współdziałania i wczuwania się w potrzeby klienta oraz spełniania jego oczekiwań. Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
Wynagrodzenie: od 2500 zl brutto + prowizja. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo praca na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis
praca stała

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, inne
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B","Dobra organizacja pracy","Inicjatywa w dzialaniu","Komunikatywność","Zaangażowanie","Dyspozycyjność","Odpowiedzialność
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie minimum średnie (kierunek dowolny). Wymagane minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na w/w stanowisku. Mile widziane doświadczenie w branży opakowań. Wymagana umiejętność współdziałania i wczuwania się w potrzeby klienta oraz spełniania jego oczekiwań. Samodzielność w podejmowaniu decyzji.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
"FOL-KAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice

Kontakt
sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
tel.692-408-158
email:lukasz@folkar.pl


Telefon: 692-408-158

QR code

Inne oferty pracy:

BuyCoinNow

miracle telecom


Donate Bitcoin

Kategorie

Strona główna - Oferty Pracy

Polecane


Praca.eua.pl - Oferty pracy z Polski oraz zagraniczne, Baza CV