admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. EXPORTU NA RYNEK HOLENDERSKI
doradca klienta

Spacerowa 4, 47-480 Kornice, powiat: raciborski, woj: śląskie

Obowiązki:
Jeśli chcesz: Mieć stały kontakt w ulubionym języku z krajami europejskimi, Uczestniczyć w szkoleniach doskonalących język obcy, Pracować w elastycznym wymiarze godzin, Zarabiać z miesiąca na miesiąc coraz więcej, Nie martwić się ile kosztować mnie będą dojazdy do pracy, Uprawiać systematycznie sport (biegi, grę w piłkę nożną, siatkówkę, fitness) w zorganizowanych grupach, Uczestniczyć w rozwoju innowacyjnej firmy będącej w czołówce producentów stolarki otworowej nie tylko w Polsce ale i Europie.
Na co dzień Twoja praca będzie polegać na:
Zdobywaniu i doskonaleniu wiedzy o takich produktach jak: okna, drzwi, rolety, bramy, produkowanych na najwyższej jakości komponentach (Aluplast, Salamander, Decco, Aliplast, Aluprof), Doskonaleniu wiedzy z zakresu wycen naszych produktów, Zdobywaniu nowych możliwości zbycia tych produktów.
Masz szansę na:
Zdobycie unikatowego zawodu w jednej z najsilniej rozwijających się branż na świecie, Stabilne zatrudnienie.
Wymagania:
Znasz język holenderski na poziomie min. B2,
Masz doświadczenie w pracy w międzynarodowym centrum outsourcingowym, ale męczą Cię praca na zmiany i te długie procedury,
Masz zmysł przestrzenny, chcesz nadal się uczyć.
Nie zwlekaj, już dzisiaj wyślij do nas swoje CV!
To na Ciebie właśnie czekamy!

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 770 - 4 200 PLN
plus podstawy oraz prowizje

Opis

Wymagania

Dane Pracodawcy
EKO-OKNA S.A.
Polska
śląskie
raciborski
Pietrowice Wielkie
Kornice Spacerowa 4

tel.
email:rekrutacja@ekookna.pl
www.ekookna.pl