admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. EKONOMICZNYCH
ekonomista

Bolesława Krupińskiego 45, 59-300 Lubin, powiat: lubiński, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
prace księgowe w ogólnym zakresie z opcją przyuczenia do konkretnych zadań

Oferujemy:
Umowa o pracę w zastępstwie
+ 20 % premii regulaminowej

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
uprawanienia: umiejętność obsługi pakietu biurowego MS Office (WORD, EXCEL)
Inne wymagania: wykszt. wyższe ekonomiczne , min. 2 lata pracy w zawodzie, znajomość zagadnień księgowych, umiejętność samodzielnej pracy na stanowisku, mile widziana znajomość zagadnień spółdzielczosci mieszkaniowej - staż pracy w społdzielczości
staż pracy ogółem: lata: 2

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO-WŁASNOŚCIOWA IM. DR JANA WYŻYKOWSKIEGO
Polska
dolnośląskie
lubiński
Lubin
Lubin Bolesława Krupińskiego 45

tel.
email:sekretariat@smlwwyzykowskiego.pl