Litecoin Miner - Mine and Earn free LitecoinstartMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI
(NR 1138)
doradca klienta

Kościuszki 27b, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Obowiązki:
Zakres obowiązków:
Doradztwo techniczno-handlowe - przygotowywanie ofert, dobór urządzeń (zapewniamy przyuczenie do pracy na oferowanym stanowisku).
Obsługa klientów w siedzibie firmy oraz w terenie (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17).
Budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy.

Rodzaj umowy:
Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące (czas przyuczenia do zawodu), następnie umowa o pracę na czas określony

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
uprawanienia: prawo jazdy według wskazanej kategorii
Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie;
prawo jazdy kat. B;
doświadczenie handlowe (w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej);
gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji;
dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w branży chłodniczej/klimatyzacyjnej

Dane Pracodawcy
PHU "PRYMUS" Zygmunt Grygorczuk
Polska
kujawsko-pomorskie
m. Bydgoszcz
Bydgoszcz
Bydgoszcz Kościuszki 27b

tel.
email:biuro@prymus.bydgoszcz.pl