admin
15-11-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA
specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy

Miejsce Pracy
Piaskowa 3, 83-110 Tczew, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Obowiązki:
Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew
zatrudni:
SPECJALISTĘ DS. BHP I OCHRONY ŚRODOWISKA
Wymagania :
- Wykształcenie wyższe kierunkowe,
- Praktyczna znajomość przepisów i zagadnień z zakresu ochrony środowiska i BHP,
- Znajomość wamgań normy ISO 14001,
- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność,
- Dobra znajomość pakietu MS Office,
- Dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującą stabilizację, poczucie bezpieczeństwa,
- Stałe, terminowe wynagrodzenie i premie uznaniowe (płaca adekwatna do posiadanych kwalifikacji),
- Dofinansowanie do dojazdów dla osób spoza Tczewa,
- Uczestnictwo w szkoleniach, umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Bogaty pakiet socjalny: bilety do kina, na basen.
Oferty ze zdjęciem kierować: e-mail: kadry@metrixmetal.pl w tytule wiadomości proszę napisać na jakie stanowisko składają Państwo swoje CV.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 200 - 2 640 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: - Wykształcenie wyższe kierunkowe,

Dane Pracodawcy
METRIX-METAL SP. Z O.O.
Polska
pomorskie
tczewski
Tczew
Tczew Piaskowa 3

tel.58-530-66-01
email:kadry@metrixmetal.pl

>http://www.metrixmetal.pl/

Telefon: 58-530-66-01