admin
05-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW TECHNICZNYCH
technik automatyk*

Warszawska 41, 82-100 Nowy Dwór Gdański, powiat: nowodworski, woj: pomorskie

Obowiązki:
utrzymanie ciągłości pracy urządzeń zakładu

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
brutto+ do uzgodnienia

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. średnie techniczne ( mechanika, mechatronika, automatyka, elektronika) lub technologia żywności, wskazane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy,dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, możliwość zakwaterowania w mieszkaniu służbowym, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Dane Pracodawcy
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska MALUTA
Polska
pomorskie
nowodworski
Nowy Dwór Gdański
Nowy Dwór Gdański Warszawska 41

tel.55-247-24-61 w. 35
email:kadry@maluta.pl

Telefon: 55-247-24-61 w. 35