admin
06-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY
specjalista do spraw sprzedaży

GŁOWACKIEGO 35/334, 20-060 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Obowiązki:
obsługa klientów zagranicznych, obsługa zamówień eksportowych, pozyskiwanie zamówień eksportowych, udział w Targach Handlowych;

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Inne wymagania: biegła znajomość języka obcego z wyłączeniem języków wschodnich; doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem;

Dane Pracodawcy
EUROSTOCKER TOMASZ BRONIKOWSKI
Polska
lubelskie
m. Lublin
Lublin
Lublin GŁOWACKIEGO 35

tel.602788196

Telefon: 602788196