admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY I OBSŁUGI
specjalista do spraw sprzedaży

Browarna 21, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Sprzedaż produktów i usług bankowych, pozyskiwanie klientów w celu sprzedaży produktów bankowych, obsługa kasowa klientów. Umowa o pracę na okres próbny 3 miesiące, praca w systemie równoważnym, dwie zmiany w zakresie godzin 09.00-17.30. Praca w Pile i Złotowie.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 500 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: orientacja na klienta, dynamizm, łatwość nawiązywania relacji, doświadczenie zawodowe mile widziane

Dane Pracodawcy
BANK POLSKA KASA OPIEKI - SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Browarna 21

tel.61 85 67 870
email:blanka.kordylewska@pekao.com.pl

Telefon: 61 85 67 870