admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU
specjalista do spraw marketingu i handlu

Toszecka 101, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykształcenie wyższe, spec. marketing; staż pracy: 5 lat; znajomość jęz. angielskiego; prawo jazdy, znajomość programów graficznych mile widziana, znajomość pakietu MS Office; zakres zadań: działania marketingowe: przygotowywanie i nadzór nad materiałami reklamowymi, współpraca z agencjami reklamowymi, aktualizacja strony internetowej, kampanie e-marketingu, wsparcie zewnętrznej sieci sprzedaży; organizacja pracy biura: nadzór nad korespondencją, zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów, organizacja spotkań, przygotowywanie materiałów; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 4 000 PLN
brutto

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw marketingu i handlu (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
uprawanienia: Prawo jazdy kategorii B","obsługa komputera i programów MS Office

Dane Pracodawcy
COMMLED SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Gliwice
Gliwice
Gliwice Toszecka 101

tel.
email:marzena.wozniak@commled.eu