admin
23-08-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU I MARKETINGU (WYDZIAŁ SILNIKÓW ELEKTRYCZNYCH)
specjalista do spraw marketingu i handlu

Powstańcow Wlkp. 15 a, 63-500 Ostrzeszów, powiat: ostrzeszowski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, bieżąca obsługa oraz budowanie długofalowych relacji z istniejącymi klientami, opracowywanie ofert handlowych, ustalanie i negocjowanie warunków współpracy z klientami, ustalanie zapotrzebowania rynku na okreslony typ silnika, badania rynku, aktywny udział w tworzeniu nowych produktów i budowanie strategii marketingowych, współpraca z działem technicznym i działem produkcji.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
do uzgodnienia

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw marketingu i handlu
wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, techniczne
języki: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry
Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane elektryczne.
Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość zasad marketingu i umiejętności prowadzenia działalności handlowej, wysokie umiejętności interpersonalne i organizacyjne, dyspozycyjność - wyjazdy służbowe.

Dane Pracodawcy
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Meblomark
Polska
wielkopolskie
ostrzeszowski
Ostrzeszów
Ostrzeszów Powstańcow Wlkp. 15 a

tel.62 587 04 43
email:aniak@meblomark.com.pl
www.meblomark.com.pl

Telefon: 62 587 04 43