admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW EXPORTU NA RYNEK FRANCUSKI
specjalista do spraw sprzedaży

Miejsce Pracy
3 Maja 30, 44-200 Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Obowiązki:
Wymagana znajomość j. francuskiego na poziomie min. B2. Charakterystyka pracy: obsługa klientów, przygotowywanie ofert, zdobywanie nowych klientów. Wynagrodzenie + prowizja. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres: rekrutacja@ekookna.pl.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 000 - 6 506 PLN
obsługa klientów, przygotowywanie ofert, zdobywanie nowych klientów.

Opis

Wymagania
języki: francuski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Dane Pracodawcy
EKO-OKNA SP. Z O.O.
Polska
śląskie
m. Rybnik
Rybnik
Rybnik 3 Maja 30

tel.799036458
email:rekrutacja@ekookna.pl

Telefon: 799036458