admin
01-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU
specjalista do spraw sprzedaży

Mikołaja Reja 15, 55-010 Smardzów, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
- nawiązywanie współpracy z międzynarodowymi Partnerami,
- realizacja założonych celów sprzedażowych,
- tworzenie ofert/kalkulacji oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
- przygotowywanie umów i koordynacja ich realizacji,
- monitorowanie rynku,
- reprezentowania firmy na międzynarodowych targach.
Praca w godz.: 8-16.
Oferta dostępna w sali C, E, G.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 533 433 770, CV na e-mail: mikoda@jollyheap.com

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
+ premia,
po okresie próbnym wynagrodzenie wzrośnie

Opis

Wymagania
zawód: Specjalista do spraw sprzedaży (wymagany staż - lata: 1)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie wyższe,
staż pracy: rok na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży,
znajomość języków obcych - angielski w stopniu bardzo dobrym, mile widziany niemiecki,
znajomość technik sprzedaży i negocjacji
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
JollyHeap Svitlana Sapunova
Polska
dolnośląskie
wrocławski
Siechnice
Smardzów Mikołaja Reja 15

tel.533 433 770
email:mikoda@jollyheap.com

Telefon: 533 433 770