admin
11-01-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW EKSPORTU
specjalista do spraw sprzedaży

Kwiatowa 2, 64-000 Pianowo, powiat: kościański, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
bieżąca obsługa określonej grupy klientów oraz pozyskiwanie nowych kontrahentów, przygotowywanie ofert handlowych, analiz i raportów, przygotowywanie dokumentacji eksportowej i organizacja dostaw towaru, współpraca z magazynem i nadzór na prawidłową realizacją zamówień / wydań towaru, realizowanie planów sprzedaży, udział w targach

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
języki: angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry
uprawanienia: obsługa komputera pakiet Ms Office
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: rosyjski
Inne wymagania: umiejętność analitycznego myślenia, bardzo dobra organizacja pracy, gotowość do odbywania podróży służbowych

Dane Pracodawcy
CDRL S.A.
Polska
wielkopolskie
kościański
Kościan
Pianowo Kwiatowa 2

tel.
email:rekrutacja@coccodrillo.pl