admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA DO SPRAW E-COMMERCE
specjalista do spraw sprzedaży

Kołobrzeska 56, 78-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Obowiązki:
administracja sklepu internetowego oraz ofert na platformach sprzedażowych,
tworzenie i pielęgnacja treści dot. asortymentu sklepu,
wdrażanie i optymalizowanie kampanii marketingowych marki online,
koordynowanie działań SEO wspierających pozycjonowanie sklepu internetowego,
prowadzenie social media,
budowanie wizerunku marki,
kontakt i współpraca z blogerami / vlogerami / influencerami

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 500 PLN
w zależności od doświadczenia

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
Inne wymagania: podstawy html, php, css, mysql
wiedza z zakresu wystawiania ofert na platformach sprzedażowych np. allegro, ebay, amazon)
znajomość Magento będzie dodatkowym atutem
mile widziana znajomość programów graficznych
wiedza z zakresu prowadzenia kampanii e-marketingowych
znajomość narzędzi wspomagających sprzedaż online
znajomość trendów i platform social media
znajomość narzędzi do tworzenia reklam w social media
znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

Dane Pracodawcy
Au0026K TRADERS Sp. z o. o. Sp. k. Wałcz
Polska
zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz
Wałcz Kołobrzeska 56

tel.694487932

Telefon: 694487932