admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPECJALISTA ANALITYK
chemik

Zielona 24, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Wykonywanie analiz chemicznych z wykorzystaniem współczesnych technik: GC, GC-MS, UHPLC, UV-Vis, rejestracja wyników badań oraz zleceń w arkuszach XLS, przygotowywanie sprawozdań z badań do autoryzacji, obsługa wyposażenia badawczo-pomiarowego, przyjmowanie próbek do badań oraz wysyłka próbników do klientów

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: Analityczny umysł, chęć do pracy, obsługa komputera i urządzeń biurowych, obsługa wyposażenia badawczo-pomiarowego w dziedzinie analityki chemicznej możliwość przyuczenia w okresie wstępnym, umiejętność współdziałania z innymi pracownikami oraz lojalność i uczciwość wobec pracodawcy i współpracowników

Dane Pracodawcy
EKOANALITYKA JERZY STERNAL
Polska
wielkopolskie
m. Leszno
Leszno
Leszno Zielona 24

tel.783 699 866
email:biuro@ekoanalityka.pl

Telefon: 783 699 866