admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPAWACZ TIG (INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH) - 280
spawacz

58-140 Jaworzyna Śląska, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Obowiązki:
spawanie instalacji przemysłowych ze stali nierdzewnej (blacha, rury, profile, elementy montażowe itd.)

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
uprawanienia: **spawacz (wymagany staż - lata: 1)
Inne wymagania: umiejętność i doświadczenie w spawaniu instalacji przemysłowych ze stali nierdzewnej; znajomość rysunku technicznego; umiejętność pracy w zespole, uprawnienia spawalnicze TIG, odpowiedzialność, dokładność; brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na wysokości; gotowość do wyjazdów służbowych;
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
Bu0026W Sp. z o.o.
Polska
dolnośląskie
świdnicki
Jaworzyna Śląska
Jaworzyna Śląska Powstańców Śl. 33

tel.608 528 813, 728 864 500

Telefon: 608 528 813, 728 864 500