admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SPAWACZ
spawacz

Rydygiera 1, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
Wykonywanie zadań technicznych w dziale elektrotechnicznym zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.
Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny - 3 miesiące, praca od godziny 7.00- zmiany 8 lub 12 godzinne.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, uprawnienia i umiejętności wg stanowiska, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego.
staż pracy ogółem: lata: 1

Dane Pracodawcy
SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PILE IM. STANISŁAWA STASZICA
Polska
wielkopolskie
pilski
Piła
Piła Rydygiera 1

tel.67 210 62 50
email:kadry@szpital.pila.pl
www.szpitalpila.pl

Telefon: 67 210 62 50