admin
05-02-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ŚLUSARZ/MONTER
ślusarz*

PORTOWA 47, 47-205 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Obowiązki:
Wykonywanie elementów stalowych(wykrawanie, szczepienie, montaż), obsługa maszyn i urządzeń (elektronarzędzi, prasy hydraulicznej, narzędzi pomiarowych, urządzeń spawalniczych), obróbka metali, montowanie większych detali, konstrukcji, urządzeń oraz podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami, montaż poszczególnych części w zespoły, sprawdzanie ich współdziałania za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych, przeprowadzanie próbnego rozruchu maszyn i urządzeń.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: 15 - 24 PLN

Opis

Wymagania
uprawanienia: czytanie rysunków technicznych
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie min. zawodowe kierunkowe , doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły, znajomość rysunku technicznego, dokumentacji technicznej, umiejętność pracy w zespole, sumienność.
Praca pn-pt 7-15. Pracodawca prosi o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.

Dane Pracodawcy
KOFAMA KOŹLE SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
opolskie
kędzierzyńsko-kozielski
Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle PORTOWA 47

tel.600 484 016, 77 446 11 44
email:kadry@kofama.pl

Telefon: 600 484 016, 77 446 11 44