admin
15-09-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ŚLUSARZ- MONTAŻYSTA
ślusarz*

Portowa 15 b, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
:realizowanie aktualnych napraw ślusarskich, obróbka mechanicznych elementów maszyn, urządzeń i przyrządów zgodnie ze specyfikacją. Wspomaganie prac przy aktualnych naprawach oraz remontowaniu urządzeń i maszyn w dziale produkcji. Odpowiedni dobór narzędzi do rodzaju obróbki i materiału, Dbałość o dobry stan techniczny używanych maszyn i narzędzi. Sprawdzanie zgodności wykonania obrabianego przedmiotu z rysunkiem technicznym (pomiary warsztatowe). Optymalne wykorzystywanie materiałów, narzędzi i maszyn. Dbanie o czystość miejsca pracy. Współpraca z działem utrzymania ruchu przy aktualnych naprawach i remontowaniu urządzeń i maszyn w dziale produkcji. Odpowiedzialność za zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż. Okres próbny 3 miesiące. Godziny pracy: 6.00- 6.00.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 13,8 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Dane Pracodawcy
LEANN STAŃCZYK S.A.
Polska
pomorskie
m. Słupsk
Słupsk
Słupsk Portowa 15 b

tel.
email:leann@leann.pl