admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:ŚLUSARZ
ślusarz*

Trakt Św. Wojciecha 465, 80-007 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Obowiązki:
ogólne prace ślusarskie, wykonywanie spawań oprzyrządowania wiertnic oraz innych maszyn, cięcie palnikiem, wykonywanie zbrojeń pali fundamentowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: do 3 500 PLN
7-15

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy B","spawanie metodą MAG 136
Inne wymagania: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, prawo jazdy kat. B, uprawnienia spawalnicze elektrodami, uprawnienia mig-mag, obsługa palnika (mile widziane), osoby, chętne do pracy które mają jedno uprawnienie z powyższych, będą miały możliwość zrobienia ich przez firmę. Praca w godzinach 7:00-15:00. Miejsce pracy:Trójmiasto. Kontakt osobisty na adres 80-007 Gdańsk, Trakt Św. Wojciecha 465, lub telefoniczny 58 306 51 38.
staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Dane Pracodawcy
FUNDAMENT-SPECJAL SP. ZO.O.
Polska
pomorskie
m. Gdańsk
Gdańsk
Gdańsk Trakt Św. Wojciecha 465

tel.58 306 51 38

Telefon: 58 306 51 38