admin
23-10-18 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SERWISANT WÓZKÓW WIDŁOWYCH
pozostali mechanicy pojazdów samochodowych

Żniwna 3, 62-025 Kostrzyn, powiat: poznański, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
serwisowanie i naprawianie wózków widłowych

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
Wynagrodzenie brutto: 3 350 - 3 925 PLN
brutto + pakiety medyczne, pakiety sportowe oraz ubezpieczenie grupowe

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe
uprawanienia: prawo jazdy kat B","konserwacja i naprawa wózków widłowych","UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE
Inne wymagania: wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe-mechaniczne lubpodstawowe z praktyką zawodową

Dane Pracodawcy
EMTOR SP. Z O.O.
Polska
wielkopolskie
poznański
Kostrzyn
Kostrzyn Żniwna 3

tel.603201435
email:m.wykpisz@yale.emtor.pl

Telefon: 603201435