admin
10-04-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SERWISANT
pozostali monterzy elektronicy i serwisanci urządzeń elektronicznych

Skarbowa 32, 32-005 Niepołomice, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Obowiązki:
naprawa i serwis urządzeń elektronicznych (cyfrowych i analogowych),
wypełnianie raportów dotyczących wykonanych napraw,
wykonywanie obowiązków zgodnie z wymogami pisemnych procedur,
dbałość o wyposażenie i narzędzia pracy,komunikacja z przedstawicielami/ klientami zagranicznych firm.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas określony
8-16

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
języki: angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - dobry
uprawanienia: kurs-uprawnienia SEP

Dane Pracodawcy
GRUPA ATERIMA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
małopolskie
wielicki
Niepołomice
Niepołomice Skarbowa 32

tel.517 795 247

Telefon: 517 795 247