admin
07-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SERWISANT INSTALACJI ALARMOWYCH Z DOŚWIADCZENIEM
instalator systemów alarmowych

Karpacka 22, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Obowiązki:
Obsługa bieżąca i serwis instalacji teletechnicznych (systemy sygnalizacji włamania i napadu, systemy sygnalizacji pożarowej, systemy telewizji dozorowej, kontroli dostępu, sieci teleinformatycznych).

Umowa o pracę na okres próbny 3 m-cy z możliwością przedłużenia, system jednozmianowy w godz.: 8.00-16.00 od pn. do pt. na terenie woj. śląskiego.

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie brutto: od 3 923,55 PLN

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe
uprawanienia: kurs - uprawnienia SEP do 1 KV"," prawo jazdy kategoria - B
Inne wymagania: Wymagana podstawowa umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej, dodatkowym atutem będzie znajomośc programu CAD, wymagane wykształcenie kierunkowe/specjalność elektryka,elektronika,mechatronika i informatyka, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.

staż pracy ogółem: lata: 2

Dane Pracodawcy
ASPAR Sp. z o.o.
Polska
śląskie
m. Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała Karpacka 22

tel.334965454
email:kadry@aspar.pl

Telefon: 334965454