admin
04-12-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SERWISANT ELEKTRONICZNYCH SYSTEMÓW ZABEZPIECZEŃ
elektryk*

Miejsce Pracy
40-001 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Obowiązki:
- Wykonywanie planowanych przeglądów technicznych systemów zabezpieczeń na obiektach obsługiwanych przez spółkę. Wykonywanie napraw awaryjnych systemów zabezpieczeń na obiektach obsługiwanych przez spółkę. Wykonywanie innych prac powierzonych przez przełożonego. Praca na terenie województwa śląskiego oraz województw ościennych.
- Wynagrodzenie: około 3400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo umowa na czas nieokreslony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Praca w godzinach: 08:00-16:00. Wymagania: zawodowe lub średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk)
Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Prawo jazdy kat. B. Znajomość systemów SWN i CCTV, mile widziana znajomość systemów SSP. Kontakt e-mail: a.gburek@ist-katowice.com.pl

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny
Wynagrodzenie: około 3400 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Docelowo umowa na czas nieokreslony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.

Opis

Wymagania
wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: Elektryk, elektronik, automatyk
uprawanienia: Prawo jazdy kat. B
Inne wymagania: Wymagania: zawodowe lub średnie techniczne (elektryk, elektronik, automatyk).Wymagane minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Prawo jazdy kat. B. Znajomość systemów SWN i CCTV, mile widziana znajomość systemów SSP.
staż pracy ogółem: lata: 2

IST INTEGRACJA SYSTEMÓW TELETECHNICZNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
śląskie
m. Katowice
Katowice
Katowice

tel.
email:a.gburek@ist-katowice.com.pl
www.ist-katowice.com.pl