admin
12-03-19 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SEROWAR
operator urządzeń do produkcji wyrobów mleczarskich

WINCENTEGO MILEWSKIEGO 11, 62-700 Turek, powiat: turecki, woj: wielkopolskie

Obowiązki:
obsługa i monitorowanie pracy pasteryzatora, linii do produkcji serów, przygotowanie i dozowanie dodatków do żywności, sterowanie myciem pasteryzatorów i linii produkcyjnej, prowadzenie zapisów ustalonych parametrów, prezygotowanie dziennych raportów produkcji

Oferujemy:
Umowa o pracę na okres próbny

Opis

Wymagania
wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: preferowane techonologia żywności
Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zakładzie produkującym sery, umiejetność obsługi pasteryzatora i linii produkcji, książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Dane Pracodawcy
MLECZARNIA "TUREK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
wielkopolskie
turecki
Turek
Turek WINCENTEGO MILEWSKIEGO 11

tel.63 289 72 74

Telefon: 63 289 72 74