admin
16-02-17 0 Odsłon

Praca na stanowisku:SEKRETARZ POWIATU TARNOGÓRSKIEGO -OFERTA KONKURSOWA-
wyższy urzędnik samorządowy

Miejsce Pracy
42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Obowiązki:
Wykonywanie zadań związanych z organizacją Zarządu Powiatu, zapewnienie sprawnego funkcjonowania Starostwa oraz organizacja jego pracy,sprawowanie nadzoru w zakresie załatwiania skarg i wniosków, sprawowanie nadzoru merytorycznego nad pracą podległych komórek organizacyjnych itp.

Oferujemy:
Umowa o pracę na czas nieokreślony

Opis
praca stała

Wymagania
zawód: Wyższy urzędnik samorządowy (wymagany staż - lata: 5)
wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: Więcej inf. na www.bip.tarnogorski.pl
staż pracy ogółem: lata: 5

Dane Pracodawcy
STAROSTWO POWIATOWE W TARNOWSKICH GÓRACH
Polska
śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry

tel.323813724

Telefon: 323813724